Na 3. a 4. júna
I. trieda dospelí, 24. kolo, 4. júna o 17.00 h
Dlhá - Kráľovany - Kubáš, Valko, Kolena
Or. Poruba - Rabča - Kohár, Gregorec, Kachút
Or. Podzámok - Párnica - Melicherčík, Špagla, Hrkeľ
Zuberec - Lokca - Masarovič, Kvietok, Pšenák
Or. Veselé - Klin - Loffay, Štrbáň,Capko
Trstená - Vavrečka - Strežo, Karcol, M. Jakubjak
Or. Lesná – Leštiny – Adamus, Drozd, Ďurčák
II. trieda dospelí, sk. A, 11. kolo 4. júna 2006 o 17.00 h
Beňadovo - Zákamenné - Katrenčík, Pobeha, Zoreník
Novoť - Hruštín - (13.30 h ) Pobeha, Katrenčík, Zoreník
Istebné - Bziny - Matejčík, Pilšáková
Vasiľov - Zázriva - Hlatký, Bandík, Hraško
Lomná - Breza - T. Janotík, Podbrežný, Labuda
Skupina B
Bobrov - O. B. Potok - Bušo, Callo D., Zachar
Liesek - Zubrohlava - L. Janotík, Juríčka, Badár,
Or. Polhora - Vitanová - Nemček, Balák, Dibdiak
Rabčice - Sihelné - Kosmeľ, Kubolek, Troják
Brezovica - Habovka – (13.30 h) Badár, L. Janotík, Juríčka
I. trieda dorast, sk. A, 22. kolo 4. júna o 14.30 h
Liesek - Dlhá - (14.00 h) Bukai, Karcol
Hruštín - Lokca – (14.00 h) Hrkeľ, Melicherčík,
Bziny - Podbiel – (3. júna sobota o 17.00 h) Callo I, Callo D.
Veličná - Or. Podzámok - (14.00 h) Gregorec, Kachút,
Habovka - Krivá - (14.00 h) Pšenák, Masarovič
Skupina B
Zákamenné - Novoť - (14.00 h) Podbrežný, Labuda, T. Janotík
Vavrečka - Breza – (14.00 h) Callo D., Zachar, Bušo
Or. Polhora - Zubrohlava – (14.00 h ) Balák, Dibdiak,
Rabčice - Sihelné - Troják, Kubolek, Kosmeľ
Or. Lesná - Klin - Drozd, Ďurčák
Or. Veselé - Mutné - Capko, Štrbáň
I. trieda žiaci, 24. kolo 4. júna o 13.00 h
Zákamenné - D. Kubín “B“ - (6. júna utorok o 16.00 h) Pilšáková, Matejčík
Žaškov - Medzibrodie - (12.30 h) Matejčík, Pilšáková
Or. Polhora - Zubrohlava - Dibdiak, Nemček
Zuberec - Hruštín - (15.00 h) Kvietok
Or. Lesná - Mutné - Ďurčák, Adámus
Habovka - Sihelné – (12.30 h) Kvietok, Pšenák
Or. Jasenica - Vavrečka - (12.00 h) Štrbáň, Loffay
II. trieda žiaci, 22. kolo 4. júna o 13.00 h
Novoť - Bobrov - (12.00 h ) Zoreník, Katrenčík
Istebné - Beňadovo - (15.00 h) Pilšáková, Matejčík
Or. Podzámok - Babín - (15.00 h) Špagla
Vasiľov - Zázrivá – (15.00 h) Bandík, Hraško
Podbiel - Klin - (14.30 h) Kubáš
Breza - Krivá – (12.30 h ) Hraško, Hlatký
TURNAJE MŽ:
SK. A – Or. Podzámok 3. 6. o 10.00 h – L. Janotík
Sk. B – Zuberec 3. 6. o 9.00 h - Bandík,Ferianc
Sk. C – Rabčice 3. 6. o 10.00 h - Balák
Sk. D – Breza 3. 6. o 9.00 h - Kubolek, Kubáni
Stretnutia riadené SsFZ:
Žiaci
31. 5 o 15.00 a 17.00 h – II. LSMŽ – Trstená – Dlhá – Paňko, Reguly
3. 6 o 10.00 a 12.00 h – II LSMŽ – Trstená - Fomat MT – Reguly,Paňko
4. 6. o 13.00 a 15.00 h – II. LSMŽ – Dlhá – Krásno – Valko, Kolena
3. 6. o 10.00 a 12.00 h – III. LSMŽ – Nižná – Or. Veselé – Farský, Dvorštiak
2. 6. piatok o 15.30 a 17.30 h – III. LSMŽ – Lokca – Bziny – Badár, T.Janotík
4. 6. o 10.00 a 12.00 h - III. LSMŽ – Veličná – L.Hrádok SŽ – Kachút, Gregorec MŽ – Kohár,Kachút
Dorast
31. 6. o 14.30 a 17.00 h – III. LSMD – Námestovo – Zvolen – Kubačka, Dvorštiak, Melicherčík
3. 6. o 10.00 a 12.30 h – III. LSMD – D.Kubín – Námestovo – SsFZ, SsFZ, Katrenčík
3. 6. o 17.00 h - IV. LD – Zuberec – Rajec – Dvorštiak, Farský
4. 6. o 14.30 h - V. LD – Trstená – Lipt. Lužná – M. Jakubjak, Strežo
Dohrávka I. trieda dorast 11. kolo 2. júna o 17.00 h
Habovka - Bziny - Ferianc, Bandík
Krivá - Hruštín - Drozd,Valko
Or. Podzámok - Liesek - Kvietok, Karcol
Podbiel - Párnica - Loffay, Kolena
Lokca - Dlhá (štvrtok 1. 6. o 17.00 h) - Katrenčík, Hraško
Skupina B
Zákamenné - Or. Lesná - Callo.I., Callo D.
Or. Veselé - Rabčice - Melicherčík, Troják
Mutné - Or. Polhora - Matejčík, Kubáš
Klin - Vavrečka - Štrbáň, Hlatký
Sihelné - Novoť - Kubolek, Balák
Zubrohlava - Breza - Adámus, Capko
DL na NIKE PREMIER CUP 2006/2007
2. kolo 6. júna utorok o 16.00 h
Or. Veselé – Klin - Kubáš
Lokca – Námestovo – Špagla
Zuberec – Liesek – Ferianc
Or. Podzámok – Bziny/ D. Kubín – Strežo
Autor: Paňko Tibor, predseda KR OFZ